Home / Κύπελλο Ελλάδας Novibet

Κύπελλο Ελλάδας Novibet

Αλλαγή ώρας σε δύο ματς του Κυπέλλου Ελλάδας Novibet, καμία διαφοροποίηση σε Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός & ΑΕΚ-Άρης

Η ΕΠΟ άλλαξε ώρα διεξαγωγής σε δύο αναμετρήσεις για τους "16" του Κυπέλλου Ελλάδας Novibet, αν και τίποτα δεν έχει αλλάξει στα Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός και ΑΕΚ-Άρης.

Read More »

Λύγισε τον μαχητικό Γιούχτα και έφυγε για τους «16» του Κυπέλλου ο Ατρόμητος!

Ο Γιούχτας πάλεψε κόντρα στον Ατρόμητο, ωστόσο με ένα γκολ του Κούεν στο 55' οι Περιστεριώτες προκρίθηκαν στους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας, όπου περιμένει η ΑΕΛ!

Read More »

Σούπερ Λεβαδειακός, τούμπαρε τη Λαμία και έφυγε για τους «16»

Ο Λεβαδειακός βρέθηκε νωρίς πίσω στο σκορ από τη Λαμία, αλλά με αντεπίθεση διαρκείας στο β' μέρος κατάφερε να φέρει… τούμπα το ματς και να προκριθεί στους «16» όπου θα κοντραριστεί με τη Νίκη Βόλου.

Read More »

Στις 22/11 τα Λεβαδειακός-Λαμία και Γιούχτας-Ατρόμητος

Η ΕΠΟ γνωστοποίησε ότι τα ματς του Λεβαδειακού με τη Λαμία και του Γιούχτα με τον Ατρόμητο, για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Novibet, θα διεξαχθούν αμφότερα στις 22 Νοεμβρίου, στις 15:00.

Read More »

Κληρώνει για τις επόμενες φάσεις του Κυπέλλου Ελλάδας Novibet

Διεξάγεται σήμερα στις 14:30 η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας Novibet για τους αγώνες από τη φάση των «16» και μετά.

Read More »

Γκαρσία σαν… κόμπρα, «χτύπησε» δις στα Γιάννενα μέσα σε ένα λεπτό και έστειλε τον Βόλο στους «16»!

Με δύο γκολ του Γκαρσία μέσα σε ένα λεπτό, ο Βόλος επικράτησε 2-1 του ΠΑΣ στα Γιάννινα και πέρασε στους «16» του Κυπέλλου! Στο τέλος μείωσαν οι Ηπειρώτες, αλλά δεν γλίτωσαν τον αποκλεισμό.

Read More »

Κύπελλο Ελλάδας Novibet: Ρίχνονται στη μάχη Αστέρας και ΟΦΗ!

Η δράση της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Novibet συνεχίζεται σήμερα, με τα Χανιά να υποδέχονται τον ΟΦΗ (17:00) και ο Καμπανιακός τον Αστέρα Τρίπολης (15:00).

Read More »

To πρόγραμμα της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Η ΕΠΟ γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, με την αναμέτρηση ανάμεσα σε ΠΑΣ Γιάννινα και Βόλο να ξεχωρίζει.

Read More »

Κουϊρουκίδης στο sport-fm.gr: «Ο Λεβαδειακός έχει χτιστεί για να επιστρέψει εκεί όπου ανήκει»

Ο Μιχάλης Κουϊρουκίδης έκανε ντεμπούτο με τον Λεβαδειακό σκοράροντας ενάντια στην Ηλιούπολη και μετά την αναμέτρηση μίλησε στο sport-fm.gr.

Read More »

Λουτσέσκου: «Πήγα στα αποδυτήρια της Λαμίας και απολογήθηκα»

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου εξήγησε τον λόγο της έντασης στο φινάλε του ματς με τη Λαμία και ξεκαθάρισε πως απολογήθηκε στους ανθρώπους της ομάδας, ενώ μίλησε και για την αδυναμία εύρεσης έδρας για τον τελικό