Home / Ποδόσφαιρο / Super League 2

Super League 2

Γλίτωσε μέγα «κάζο» η ΑΕΛ σώζοντας τον βαθμό στο φινάλε

Μπορεί η ΑΕΛ να πήρε προβάδισμα δύο γκολ στην έδρα της Νίκης Βόλου, όμως οι γηπεδούχοι έφεραν τα πάνω κάτω και χρειάστηκε η παρέμβαση του Γιάννη Πασά για να σώσει έστω τον βαθμό στο τέλος (3-3).

Read More »

Ψυχωμένος ΠΑΣ, έφερε τούμπα τον Καμπανιακό και πανηγύρισε ξανά!

Ο Καμπανιακός σόκαρε τον πας πριν το δεκάλεπτο, αλλά η ζωγραφιά του Μάντζη και το γκολ του Σομποτσίνσκι στο φινάλε, χάρισαν το τρίποντο στους Ηπειρώτες (2-1).

Read More »

Απολαύστε ελεύθερα: Κάποιες από τις γκολάρες που έχουν σημειωθεί στη Super League 2

Μόλις τέσσερις αγωνιστικές έχουν παιχτεί στο πρωτάθλημα της Super League 2 και ήδη έχουμε δει να σημειώνονται πανέμορφα γκολ.

Read More »

Τέλος ο Τάτσης από την Παναχαϊκή

Την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Γιάννη Τάτση ανακοίνωσε σήμερα (16/10) η Παναχαϊκή.

Read More »

Κλείδωσε το τρίποντο της ΑΕΛ με διαγώνιο σουτ ο Πασάς

Ο Γιάννης Πασάς έφυγε στην πλάτη της άμυνας του Ηρακλή και εκτέλεσε με ωραίο διαγώνιο σουτ τον Γιαννίκογλου για το 3-0 της ΑΕΛ στο 80ό λεπτό.

Read More »

Πανιώνιος: Λήξη συναγερμού για τον Αυλωνίτη – Απέφυγε το χειρουργείο

Ανακούφιση στον Πανιώνιο για τον Τάσο Αυλωνίτη, ο οποίος τραυματίστηκε στο ματς κόντρα στον Παναργειακό και έγινε αναγκαστική αλλαγή προκαλώντας ανησυχία στις τάξεις του «ιστορικού».

Read More »

Λύγισε την Παναχαϊκή και πήρε την πρώτη της νίκη η Ηλιούπολη!

Η Ηλιούπολη επικράτησε με 2-1 της Παναχαϊκής σε ένα επεισοδιακό παιχνίδι και πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα.

Read More »

Τεσσάρα της Κηφισιάς στην ΑΕΚ Β, πρώτη απώλεια βαθμών για ΠΑΣ

Εμφατική επιστροφή στις νίκες για την Κηφισιά, που κέρδισε 4-2 την ΑΕΚ Β, σκοράροντας τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο! Έμεινε στο 0-0 με τη Νίκη Βόλου και άφησε δύο πόντους στα Γιάννινα ο ΠΑΣ.

Read More »

Η 3η αγωνιστική της Super League 2 ζωντανά και αποκλειστικά στον ΣΚΑΪ

Οι αγώνες της Super League 2 ανεβάζουν ένταση και η 3η αγωνιστική αναμένεται απρόβλεπτη!