Home / Ποδόσφαιρο / Super League 1 / Πανιώνιος

Πανιώνιος

Elite League: Πέρασε από το Μεσολόγγι και παραμένει πρώτος ο Πανιώνιος

Ο Πανιώνιος αγκαλιά με την πρώτη θέση στην κανονική περίοδο μετά τη νίκη 64-59 στο Μεσολόγγι.

Read More »

Γ’ Εθνική: Στραβοπάτησε ο Πανιώνιος – Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Γκέλα για τον Πανιώνιο. Ο ΑΟ Υπάτου έφυγε με το 1-1 από τη Νέα Σμύρνη, ισοφαρίζοντας με γκολ στο 90ο λεπτό.

Read More »

Euro Cup πόλο: Στη Βαρκελώνη η Βουλιαγμένη, με Στεάουα στη Νέα Σμύρνη ο Πανιώνιος

Τους πρώτους αγώνες τους για τη φάση των «16» του Euro Cup δίνουν σήμερα (8/3) οι ανδρικές ομάδες υδατοσφαίρισης της Βουλιαγμένης και του Πανιωνίου.

Read More »

Πανιώνιος: Χειρουργήθηκε στον ώμο ο Βεργίνης

Πέρασε τη πόρτα του χειρουργείου ο Δημήτρης Βεργίνης στον Πανιώνιο.

Read More »

Πέρασε και από τον Ταύρο ο ασταμάτητος Πανιώνιος – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος κέρδισε 1-0 εκτός έδρας τον Φωστήρα και διατήρησε το +12 από τον Εθνικό. Ισόπαλο το ντέρμπι Σβορώνου-Εθνικού Νέου Κεραμιδίου έμεινε πρώτοι οι φιλοξενούμενοι. Ήττα της Κορίνθου στο Μαρκό.

Read More »

Βαριά ήττα του Πανιωνίου στα Μέγαρα, πέντε σερί νίκες για τον Ηρακλή

Μία κυρίαρχη Μεγαρίδα επικράτησε 76-53 του Πανιωνίου και έφτασε μία «ανάσα» από την κορυφή, ενώ ο Ηρακλής επιβλήθηκε 89-71 του Αίαντα Ευόσμου, φτάνοντας τις πέντε σερί νίκες.

Read More »

«Λύγισε» στο τέλος τον Παπάγου και παραμένει πρώτος ο Πανιώνιος

Ο Πανιώνιος πολύ δύσκολα νίκησε με 76-73 τον Παπάγου και είναι πρώτος στην Elite League Ερρίκος Ντυνάν.

Read More »

Tον… χαβά του ο Πανιώνιος, ξέφυγε με +12 – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος σάρωσε με σκορ 4-0 τον Άγιο Νικόλαο και ξέφυγε με +12 στην κορυφή του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής, εκμεταλλευόμενος την ισοπαλία (1-1) του Εθνικού με τον Περαμαϊκό.

Read More »

Οι καλύτερες στιγμές από την καθολική επικράτηση του Προμηθέα επί του Πανιωνίου

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από τη νίκη του Προμηθέα με σκορ 88-48 επί του Πανιωνίου.

Read More »

Προμηθέας Πάτρας-Πανιώνιος: Για την τελευταία θέση τα ημιτελικά

Ο Προμηθέας Πάτρας με τον Πανιώνιο έρχονται αντιμέτωποι για την τελευταία θέση των ημιτελικών του Final-8.