Stoiximan Super League: Μάχη για την παραμονή με όπλο την έδρα για τους τρεις

Η 6η αγωνιστική των playouts και η 8η για τα playoffs

Read More »

Ο Γερμανός Σρέντερ στο ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, ο Αζέρος Αγκάγεφ στο Παναθηναϊκός-Άρης

Δείτε τους διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League, αλλά και των αγώνων των play out.

Read More »

Ανακοίνωση του Αστέρα στο ημίχρονο του αγώνα με ΑΕΚ: «Ακόμη ένα ανύπαρκτο πέναλτι»

ΑΕΚ και Αστέρας Τρίπολης κοντράρονται για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Γυναικών, με τους Αρκάδες να βγάζουν ανακοίνωση στο ημίχρονο κατά των αποφάσεων της Ανδρομάχης Τσιοφλίκη.

Read More »

Stoiximan Super League: Εκτός έδρας «αποστολές» για Παναθηναϊκό, ΑΕΚ και σούπερ ντέρμπι στο Καραϊσκάκη

Έναν αγώνα για τα playouts (Πανσερραϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα), τα εκτός έδρας ματς Παναθηναϊκού, ΑΕΚ σε Λαμία και Άρη, και το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ έχει σήμερα το πρόγραμμα της Stoiximan Super League.

Read More »

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός: Για το σερί οι Αρκάδες, να ξεφύγουν οι Αγρινιώτες

Ο Αστέρας Τρίπολης υποδέχεται στις 19:30 τον Παναιτωλικό, για την 5η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League.

Read More »

Αλλαγή ώρας στο Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

Η Σούπερ Λίγκα έκανε γνωστό ότι άλλαξε η ώρα έναρξης του αγώνα του Αστέρα Τρίπολης με τον Παναιτωλικό.

Read More »

Ράσταβατς: «Λυπάμαι για τον ΠΑΣ, είναι ομάδα με πολύ κόσμο και ιστορία»

Ο Μίλαν Ράσταβατς μίλησε με κολακευτικά λόγια για τον ΠΑΣ, λέγοντας πως ελπίζει ότι θα βρει τον δρόμο του, ενώ για τον Αστέρα Τρίπολης τόνισε πως έδειξε χαρακτήρα στους «Ζωσιμάδες».

Read More »

ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης: Αναζητώντας την ελπίδα και το… τρίποντο μετά από δύο μήνες

Ο ΠΑΣ φιλοξενεί στα Γιάννενα τον Αστέρα Τρίπολης και θέλει να διατηρήσει τις όποιες ελπίδες έχει για την παραμονή, με τους Αρκάδες να αναζητούν την επιστροφή στις νίκες μετά από καιρό.

Read More »

Ευχαρίστησε τον Αστέρα για τη φιλοξενία η Κηφισιά

Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς τον Αστέρα Τρίπολης για τη φιλοξενία που της παρείχε, εξέδωσε η Κηφισιά.

Read More »

Ιστορική πρόκριση στο Κύπελλο για την ομάδα γυναικών του Αστέρα

Η ομάδα γυναικών του Αστέρα Τρίπολης επικράτησε με 5-0 της ομάδας των Ιωαννίνων, σε αγώνα για την Α φάση του Κυπέλλου Γυναικών.