Home / Stoiximan Super League / Κυριακή (20/08) στις 19:00 θα συνεχιστεί το ΠΑΣ Γιάννινα-Κηφισιά

Κυριακή (20/08) στις 19:00 θα συνεχιστεί το ΠΑΣ Γιάννινα-Κηφισιά

Σε δύο… δόσεις θα διεξαχθεί η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με την Κηφισιά, που διακόπηκε μετά από 45 λεπτά λόγω τεχνικού προβλήματος σε έναν από τους πυλώνες των Ζωσιμάδων.

Η Stoiximan Super League ενημέρωσε πως ο αγώνας θα συνεχιστεί την Κυριακή (20/08) στις 19:00 με τη σέντρα του δευτέρου μέρους.

Υπενθυμίζεται πως οι Ηπειρώτες προηγούταν 1-0 με γκολ του Κόντε στο 31ο λεπτό με πέναλτι.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Ανακοινώνεται ότι ο διαιτητής του αγώνα ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ κ. Τζήλος αποφάσισε τη διακοπή του, λόγω μη επαρκούς φωτισμού στο ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”. Ο αγώνας θα συνεχιστεί αύριο Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 και ώρα 19:00.