Home / Ποδόσφαιρο / Super League 1 / Αστέρας Τρίπολης / Ανακοίνωση του Αστέρα στο ημίχρονο του αγώνα με ΑΕΚ: «Ακόμη ένα ανύπαρκτο πέναλτι»

Ανακοίνωση του Αστέρα στο ημίχρονο του αγώνα με ΑΕΚ: «Ακόμη ένα ανύπαρκτο πέναλτι»

ΑΕΚ και Αστέρας Τρίπολης κοντράρονται στα προημιτελικά του Κυπέλλου Γυναικών, σε ματς που ξεκίνησε στις 16:00 στο γήπεδο του Ελληνικού και βρίσκεται σε εξέλιξη αυτή τη στιγμή.

Οι «κιτρινόμαυρες» προηγούνται με σκορ 1-0 στην ανάπαυλα, ωστόσο το γκολ με το οποίο άνοιξαν το σκορ έφερε τις έντονες αντιδράσεις των Αρκάδων.

«Ανύπαρκτο πέναλτι για ακόμη μια φορά διαμορφώνει το αποτέλεσμα. Δίπλα στα κορίτσια μας!», πόσταραν οι «κιτρινομπλέ» στα social media, θέλοντας να δείξουν την έντονη διαμαρτυρία τους κατά των αποφάσεων της Ανδρομάχης Τσιοφλίκη που διευθύνει τον αγώνα.