Home / Tag Archives: Όταν

Tag Archives: Όταν

Ο Ολυμπιακός… ξύπνησε όταν είχε χάσει από τη Μπάμπεργκ

Aθήνα Την πρώτη ήττα του στο Top16 της Εuroleague υπέστη ο Ολυμπιακός, 77-72, από τη γερμανική Μπάμπεργκ, για την 3η αγωνιστική. Οι παίκτες του Σφαιρόπουλου άργησαν να βρουν ρυθμό και να βγάλουν ενέργεια, ήταν ιδιαίτερα άστοχοι από τα 6.75 στο ά μέρος εν αντιθέσει με την αντίπαλο που είχε 6/9 στα α΄ μέρος και 9/17 στο σύνολο. Ο Ολυμπιακός κατάφερε ...

Read More »

Όταν σοβαρεύτηκαν οι Μπουλς

Με… ολοκληρωτικό μπάσκετ στην τέταρτη περίοδο, οι Μπουλς συνέτριψαν 104-81 τους Νικς. Νίκη χωρίς Κόμπι για τους Λέικερς επί των Σίξερς. Καταιγιστικοί οι Μπουλς στο φινάλε του αγώνα με τους Νικς. Με επί μέρους σκορ 31-8 στην τέταρτη περίοδο επικράτησαν 104-81 και πήραν ρεβάνς για τη βαριά τους ήττα με 107-91 πριν από δώδεκα μέρες στη Νέα Υόρκη. Ο Τζίμι ...