Home / Ποδόσφαιρο / Super League 1 / Φιλική νίκη της Λαμίας επί του ΠΑΣ Γιάννινα

Φιλική νίκη της Λαμίας επί του ΠΑΣ Γιάννινα

H Λαμία τη νίκη, ο ΠΑΣ Γιάννινα τις εντυπώσεις! Η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου επικράτησε 2-0 των Ηπειρωτών, με τους φιλοξενούμενους να κάνουν εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο αλλά να βλέπουν τους γηπεδούχους να σκοράρουν τα δύο τέρματα της νίκη στο δεύτερο μέρος.

Ο Ρόμανιτς άνοιξε το σκορ στο 52ο λεπτό, για να έρθει ο Βλαχομήτρος στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων να διαμορφώσει το τελικό σκορ υπέρ της Λαμίας.

Λαμία (Μιχάλης Γρηγορίου): Γκαραβέλης, Προβυδάκης, Αντέτζο, Τζανετόπουλος, Βύντρα, Σαραμαντάς, Τζανδάρης, Γκούγκα, Μανούσος, Καραμάνος, Ταϊρόν

ΠΑΣ Γιάννινα (Ηρακλής Μεταξάς): Λοντίγκιν, Σάλιακας, Εραμούσπε, Κάργας, Πίρσμαν, Ντομίνγκες, Καραχάλιος, Γκαρντάφσκι, Σνάιντερ, Λώλης, Περέα