Home / Tag Archives: Νίκος Καρέλης

Tag Archives: Νίκος Καρέλης

Ο Καρέλης με χατ-τρικ «έβγαλε» την Γκενκ στο Europa League

Εξαιρετική εμφάνιση Αθήνα Ο Νίκος Καρέλης ολοκλήρωσε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τις εντυπωσιακές του εμφανίσεις στο βελγικό πρωτάθλημα, καθώς με χατ-τρικ οδήγησε την Γκενκ σε μία σπουδαία ανατροπή, που ισοδυναμεί με συμμετοχή στο νέο Europa League. Ο Ελληνας επιθετικός, που σε μόλις μερικούς μήνες έχει γίνει το αγαπημένο παιδί της εξέδρας, σημείωσε τρία γκολ στο εμφατικό 5-1 επί της ...

Read More »

Φανταστικό γκολ ο Καρέλης κόντρα στην Άντερλεχτ

Ο Νίκος Καρέλης σημείωσε ένα απίστευτο γκολ κόντρα στην Άντερλεχτ με τρομερό σουτ στην κίνηση, το οποίο δεν άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης στον Σίλβιο Προτό. Δείτε το VIDEO. H Γκενκ διέλυσε με 5-2 την Άντερλεχτ για τα πλέι οφ της Jupiler League. Ο Νίκος Καρέλης πέρασε ως αλλαγή στο 89ο λεπτό του αγώνα και λίγα λεπτά αργότερα σημείωσε ένα απίστευτο ...