Home / Ποδόσφαιρο / Γ’ Εθνική

Γ’ Εθνική

Γ’ Εθνική: Εξασφάλισε την άνοδο στη Super League 2 ο Πανιώνιος!

Ο Πανιώνιος εξασφάλισε την επιστροφή του στη Super League 2 μετά το 5-0 ενάντια στον Ελλοπιακό! Συνεχίζεται το θρίλερ στον 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής μετά τις νίκες Παναργειακού και Κορίνθου.

Read More »

Γ’ Εθνική: «Διπλό» με ανατροπή ο Πανιώνιος, νίκη ανάσα ο Απόλλων Σμύρνης – Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Σε ένα συναρπαστικό ματς, ο Πανιώνιος λύγισε τον Ερμή Ζωνιανών, επικρατώντας 4-3. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής.

Read More »

Γ’ Εθνική: Στραβοπάτησε ο Πανιώνιος – Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Γκέλα για τον Πανιώνιο. Ο ΑΟ Υπάτου έφυγε με το 1-1 από τη Νέα Σμύρνη, ισοφαρίζοντας με γκολ στο 90ο λεπτό.

Read More »

Πέρασε και από τον Ταύρο ο ασταμάτητος Πανιώνιος – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος κέρδισε 1-0 εκτός έδρας τον Φωστήρα και διατήρησε το +12 από τον Εθνικό. Ισόπαλο το ντέρμπι Σβορώνου-Εθνικού Νέου Κεραμιδίου έμεινε πρώτοι οι φιλοξενούμενοι. Ήττα της Κορίνθου στο Μαρκό.

Read More »

Tον… χαβά του ο Πανιώνιος, ξέφυγε με +12 – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος σάρωσε με σκορ 4-0 τον Άγιο Νικόλαο και ξέφυγε με +12 στην κορυφή του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής, εκμεταλλευόμενος την ισοπαλία (1-1) του Εθνικού με τον Περαμαϊκό.

Read More »

Λύγισε την Αγία Παρασκευή και παρέμεινε στο +7 ο Πανιώνιος – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος δυσκολεύτηκε κόντρα στην Αγία Παρασκευή όμως νίκησε τελικά εκτός έδρας με σκορ 1-0 και παρέμεινε στο +7 στην κορυφή του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

Read More »

Λύγισε την Προοδευτική και έφυγε στο +7 ο Πανιώνιος – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος επικράτησε 2-1 της Προοδευτικής και βρέθηκε στο +7 από τη 2η θέση. Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής.

Read More »

Αφηνιασμένος Πανιώνιος πέρασε με 3άρα από το Πέραμα – Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ο Πανιώνιος πέρασε με 3-0 από το Πέραμα, όπου επικράτησε του Περαμαΐκου και συνεχίζει ακλόνητος στην κορυφή του τέταρτου ομίλου της Γ' Εθνικής. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

Read More »

Λύγισε τον Αλμυρό με… buzzer beater ο Πανιώνιος – Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του στο 2024 ο Πανιώνιος, επικρατώντας 1-0 του Αλμυρού με γκολ στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεις.

Read More »

Πέρασε από τη Ριζούπολη και παρέμεινε στην κορυφή ο Πανιώνιος!

Ο Πανιώνιος πέρασε από τη Ριζούπολη, επικρατώντας 2-1 του Απόλλωνα Σμύρνης, στο ντέρμπι του του ομίλου της 11ης αγωνιστικής της Γ Εθνικής. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.