Home / Ποδόσφαιρο / Γ' Εθνική / Όλα τα αποτελέσματα των επτά ομίλων της Γ’ Εθνικής

Όλα τα αποτελέσματα των επτά ομίλων της Γ’ Εθνικής

Με… φουλ πρόγραμμα συνεχίστηκε σήμερα η δεύτερη αγωνιστική της Γ’ Εθνικής.

Στον πρώτο όμιλο η Δόξα Δράμας πήρε εντυπωσιακή νίκη με 5-2, ενώ Αναγέννηση Πλαγιάς, Άρης Αβάτου και Πανδραμαϊκός έκαναν το «2Χ2». Με το απόλυτο στον δεύτερο όμιλο συνεχίζουν Εδεσσαϊκός, Κοζάνη και Μακεδονικός, ενώ στον τρίτο με νίκη συνέχισαν Θησέας και ΑΟ Υπάτου.

Την πρώτη της νίκη πήρε η Παναχαϊκή στον τέταρτο όμιλο, με τον Αία Γαστούνης να προπορεύεται μετρώντας δύο νίκες σε ισάριθμα ματς. Στον πέμπτο όμιλο, Φοίνικας και Μύκονος βρίσκονται στην κορυφή μετά από εκτός έδρας νίκες.

Στον έκτο όμιλο ξεχωρίζουν ως τώρα Αστέρας Βάρης και Πανελευσινιακός, ενώ στον έβδομο όμιλο έχουν κάνει το «2Χ2» Πανιώνιος και Άγιος Νικόλαος.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα των επτά ομίλων:

1ος όμιλος


Δόξα Δράμας-Θερμαϊκός Θέρμης 5-2

Αναγέννηση Πλαγιάς-Νέστος Χρυσούπολης 3-1

Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC 2-3

Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0

Εθνικός Σοχού-Άρης Αβάτου 1-2

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός 0-2

2ος όμιλος


Μακεδονικός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0

Εδεσσαϊκός-ΟΦΑΜ 2-0

ΑΕ Λευκίμμης-Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1

Θύελλα Σαρακηνών-Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-1

Αστέρας Καληράχης-ΑΕΠ Κοζάνης 1-2

ΦΣ Κοζάνη-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-1

3ος όμιλος


ΠΟ Ελασσόνας-Νέα Αρτάκη 0-0

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά 2-1

ΠΟ Φήκης-Θησέας Αγριάς 1-2

ΑΟ Υπάτου-Αταλάντη 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου 4-0

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

4ος όμιλος


Παναγρινιακός-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0

Αίας Γαστούνης-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1

Παναιγιάλειος-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-1

ΑΟ Διαβολιτσίου-Αμβρακικός Λουτρού 6-1

Παναχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας 3-1

Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

5ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυκόνου 1-2

Ερμης Μελιγούς-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 1-2

Φωστήρας-Ηλιούπολη 0-1

Χαραυγιακός-Άρης Σκάλας 0-0

Ερμιονίδα-Παναρκαδικός 1-0

Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνη 2020

6ος όμιλος


Εθνικός-Θύελλα Ραφήνας 2-1

Αστέρας Βάρης-Αίας Σαλαμίνας 2-1

ΑΟ Καραβάς-Αιολικός 1-0

Κερατσίνι-Πανελευσινιακός 0-4

ΑΟ Πυλίου Κω-Προοδευτική (Δευτέρα 1/11 – 15:00)

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

7ος όμιλος


ΑΕ Νεάπολης-Άρης Σούδας 0-0

Αλμυρός Γαζίου-ΠΑΟ Ρουφ 4-1

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Πανιώνιος 0-2

Πόρος-Γιούχτας 1-1

Άγιος Νικόλαος-Ατσαλένιος 2-0

Visit source site

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*